Hakkımızda

Atlassan Cam, 1995 yılında kurulmuş, o günden bugüne sektörde ön saflardaki yerini korumuştur. Kalite anlayışından ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini ilke edinen anlayışı çeyrek asra dayanan varlığının güvencesidir.

Alüminyum profil, thiokol, butil, nem alıcı, klips üretimleri ile cam izolasyon malzemelerinin üretimini tek bir çatıda toplayan Atlassan Cam, Türkiye’de kendi sektöründe kapasite olarak en büyük, yurt içi pazarda lider bir firmadır. Orta ve uzun vadede hedefi, tüm dünyada konusunda lider olmaktır. Şirketimiz, mevcut teknolojisini sürekli yenilerken sektördeki yenilikleri de yakından takip etmektedir.

Atlassan Cam, Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda hızla yayılan güvenilir ismi ile hizmetlerine yenilerini eklemeye devam edecektir. Müşteri memnuniyeti, çalışanlarının mutluluğu ve çevreye saygı anlayışı ile örnek firma olma kararlılığını sürdürmeye devam edecektir.

Misyonumuz

Şirketimiz gelişmiş insan becerilerinden, teknolojilerden ve sürekli yenilenen yönetim anlayışından yola çıkarak ülke ekonomisine, çalışanlarına ve sektörle katma değer yaratmak amacıyla kaliteden şaşmayan bir üretim ve satış misyonunu ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Kalite anlayışından şaşmayan ve bunu kurumsal yönetim ilkeleri ile pekiştiren sektöründe öncü, tercih edilen bir firma olmak.

Kalite Politikamız

ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesidir.
Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılmasıdır.
Daima müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışılmasıdır.
İş süreçlerimizin öz değerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesidir.
Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesidir.
Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesidir.

Alanımızda Profosyenellik

Size Yardım Etmenin En İyi Yolu

21+Yıllık Tecrübe
43+Ülke
27binMutlu Müşteri
50binÜrün